עכבר + לחם = הרבה מאוד כסף

יצרנית המזון הגדולה בבריטניה תשלם 17 אלף פאונד פיצויים למשפחה שמצאה עכבר אפוי בתוך הלחם שרכשה • לא ברור האם זה אומר שהלחם הוא חלבי, בשרי או בכלל פרווה

מכירים את הטענה שלמצוא חצי תולעת בתפוח זה הרבה יותר גרוע מלמצוא תולעת שלמה? עכשיו תחליפו את התפוח בכיכר לחם, ואת התולעת בעכבר. מה קיבלתם? כנראה שאת הסיפור הבא:

חברת "פרמייר פודס", יצרנית המזון הגדולה בבריטניה, תשלם פיצוי של 17 אלף פאונד למשפחה שמצאה עכבר (כמעט) שלם אפוי בתוך כיכר הלחם שלה. ואם התיאור המילולי לא מספיק מגעיל – הנה גם התמונות של העכבר האפוי, באדיבות הטלגרף הבריטי.

בני המשפחה (ואולי גם הקוראים חדי העין) שמו לב מיד שזנבו של העכבר האפוי חסר, מה שהעלה אצלהם את החשש שהם אכלו אותו עם פרוסות הלחם האחרות מבלי לשים לב.

החברה הודתה בסופו של דבר כי התרשלה בתהליכי הביקורת שלה, וכי לא עשתה מספיק כדי למנוע זיהומים בקו הייצור. תנובה שלנו, אגב, בחרה לנהוג בצורה קצת אחרת במקרה דומה שדווח בחדשות 10 לפני חודשיים: משפחת סוויסה מצאה עכבר בשקית חלב, אבל בתנובה פסלו על הסף את הטענות שלהם, והסכימו לפצות אותם ב-250 ש"ח בלבד.

לי הסיפור הזה הזכיר את האגדה האורבנית על דני אנג'ל, מייסד המאפייה המיתלוגית. על פי הסיפור (שאני בספק אם התרחש, אבל בירושלים, אתם יודעים, אוהבים סיפורים) אנג'ל הגיע לבית המשפט אחרי שמישהו מצא לכאורה ג'וק בלחם שלו. אנג'ל עלה לדוכן העדים, וכשהונחה לפניו הראייה המפלילה לא התבלבל, הקפיץ אותה לפה, בלע ואמר בחיוך: "איזה ג'וק? כולה צימוק…".

פורסם בקטגוריה עלו ברשת. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות על עכבר + לחם = הרבה מאוד כסף

  1. מאת נפתלי ארבל‏:

    שזה לחם אחלה, אפילו העכברים אוהבים אותו, ושווה לחברה המפצה כל פאונד שהיא משקיעה כדי להוכיח עד כמה הלחם לה אהוב על הכל. ומקולינר ועד עכבר, כולם אוהבים את הלחם המובחר!

  2. עשה לי צמרמורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>